DELL 345-BEBH 345-BEBH
686,84 € su PVM
Kaina su PVM
Likutis: 5 vnt.
Pirkimas Išsimokėtinai
Gaukite prekę dabar, o mokėkite dalimis. Pasirinkite patogiausią būdą atsiskaityti per mūsų partnerius.
Galimas atsiėmimas salone, Vilniuje
DPD pristatymas visoje Lietuvoje per 1-4 d.d.
2 metų garantija visoms prekėms
Pirkimas išsimokėtinai
Techninės Specifikacijos
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Dell |
| Paper/Pasteboard | 300 g |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Gross weight | 0.445 kg |
| Gross depth (mm) | 220 mm |
| Gross width (mm) | 180 mm |
| Gross height (mm) | 160 mm |
| Volume (m3) | 0.006336 m³ |
| Net weight | 0.145 kg |
| Tare weight (kg) | 0.3 kg |
| Palette Qty | 136 dalių |
| Talpumas | 480 GB |
| Gaminio pavadinimas | SSD / RI / 6Gb / 512e / Hot-plug / in 3.5" Hybrid Carrier/ 15G Rx50, Tx50 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 345-BEBH |
| Standžiojo disko dydis | 2.5 col. |
| Standžiojo disko sąsaja | SATA |
Jums taip pat gali patikti
DELL 345-BEBH 345-BEBH
686,84 € su PVM