DELL 210-BVHQ_5Y
680,12 € su PVM
Kaina su PVM
Likutis: 4 vnt.
Pirkimas Išsimokėtinai
Gaukite prekę dabar, o mokėkite dalimis. Pasirinkite patogiausią būdą atsiskaityti per mūsų partnerius.
Galimas atsiėmimas salone, Vilniuje
DPD pristatymas visoje Lietuvoje per 1-4 d.d.
2 metų garantija visoms prekėms
Pirkimas išsimokėtinai
Techninės Specifikacijos
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross height (mm) | 420.00 mm |
| Gross weight | 14.81 kg |
| Gross width (mm) | 850.00 mm |
| Net weight | 9.96 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 4100.00 g |
| Plastic (No PET) | 750.00 g |
| Tare weight (kg) | 4.85 kg |
| Volume (m3) | 0.05 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer | Dell |
| Palette Qty | 32 dalių |
Jums taip pat gali patikti
DELL 210-BVHQ_5Y
680,12 € su PVM