DELL 210-BVCB
97,07 € su PVM
Kaina su PVM
Likutis: 5 vnt.
Pirkimas Išsimokėtinai
Gaukite prekę dabar, o mokėkite dalimis. Pasirinkite patogiausią būdą atsiskaityti per mūsų partnerius.
Galimas atsiėmimas salone, Vilniuje
DPD pristatymas visoje Lietuvoje per 1-4 d.d.
2 metų garantija visoms prekėms
Pirkimas išsimokėtinai
Techninės Specifikacijos
| Gross depth (mm) | 116.00 mm |
| Gross height (mm) | 391.00 mm |
| Gross weight | 4.94 kg |
| Gross width (mm) | 542.00 mm |
| Net weight | 3.09 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 1530.00 g |
| Plastic (No PET) | 320.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.85 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer | Dell |
| Palette Qty | 70 dalių |
Jums taip pat gali patikti
DELL 210-BVCB
97,07 € su PVM