Dell LCD SE2726HG 27″ IPS FHD/1920×1080/HDMI,DP/Black | Dell
137,88 € su PVM
Kaina su PVM
Likutis: 5 vnt.
Pirkimas Išsimokėtinai
Gaukite prekę dabar, o mokėkite dalimis. Pasirinkite patogiausią būdą atsiskaityti per mūsų partnerius.
Galimas atsiėmimas salone, Vilniuje
DPD pristatymas visoje Lietuvoje per 1-4 d.d.
2 metų garantija visoms prekėms
Pirkimas išsimokėtinai
Techninės Specifikacijos
| Gross depth (mm) | 140.00 mm |
| Gross height (mm) | 450.00 mm |
| Gross weight | 6.32 kg |
| Gross width (mm) | 705.00 mm |
| Net weight | 4.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 1695.00 g |
| Plastic (No PET) | 421.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.12 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer | Dell |
| Palette Qty | 39 dalių |
| Posvyrio reguliavimas | Yes |
| Ekranas | 1920 x 1080 pikseliai |
| Įmontuoti garsiakalbiai | No |
| HD tipas | FHD |
| Ekrano paviršius | Anti-Glare |
| Connectivity | HDMI, DisplayPort |
| Pasukimas | No |
| Gaminio spalva | Black |
| Skydelio tipas | IPS |
| Integruotas TV imtuvas | No |
| Reakcijos laikas | 0.5/1/3/5 ms |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | SE2726HG |
| "DisplayPort" prievadų skaičius | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | No |
| Vertikalusis matymo kampas | 178 ° |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 240 Hz |
| Aukščio reguliavimas | No |
| Ekrano spalvų skaičius | 16.7 M |
| Matymo kampas, horizontalus | 178 ° |
| USB-C | No |
| USB-C maitinimo tiekimas | N/A |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| Ekrano įstrižainė | 27 col. |
| Sukiojimas | No |
| Ekrano ryškumas | 300 cd/m² |
Jums taip pat gali patikti
Dell LCD SE2726HG 27″ IPS FHD/1920×1080/HDMI,DP/Black | Dell
137,88 € su PVM