DELL Pro Premium 13 PA13250 266V 1026624096
1807,72 € su PVM
Kaina su PVM
Likutis: 5 vnt.
Pirkimas Išsimokėtinai
Gaukite prekę dabar, o mokėkite dalimis. Pasirinkite patogiausią būdą atsiskaityti per mūsų partnerius.
Galimas atsiėmimas salone, Vilniuje
DPD pristatymas visoje Lietuvoje per 1-4 d.d.
2 metų garantija visoms prekėms
Pirkimas išsimokėtinai
Techninės Specifikacijos
| Gross depth (mm) | 494.00 mm |
| Gross height (mm) | 315.00 mm |
| Gross weight | 2.16 kg |
| Gross width (mm) | 82.00 mm |
| Net weight | 1.59 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 571.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.57 kg |
| TI weight (kg) | 0.25 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer | Dell |
| Palette Qty | 135 dalių |
| Ekrano paviršius | Anti-glare |
| Vidinės atminties tipas | LPDDR5x |
| Vidinė atmintis | 16 GB |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Stacionaraus disko talpa | 512 GB |
| HD tipas | FHD+ |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Procesoriaus paspartinimo dažnis | 5.0 GHz |
| Ekrano grafikos adapterio modelis | Intel Arc Graphics |
| Procesorius | Intel Core Ultra 7 |
| Jutiklinis ekranas | No |
| Kamera | 8MP HDR + IR Camera |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Pro |
| „Bluetooth“ | Yes |
| Klaviatūros apšvietimas | Yes |
| Bendroji laikmenos talpa | 512 GB |
| Įstrižainė | 13.3 col. |
| Klaviatūros kalba | English |
| Atminties taktinis dažnis | 8533 MHz |
| Pirštų antspaudų skaitytuvas | Yes |
| Laikmena | SSD |
| Procesoriaus modelis | 266V |
| Baterijos garantija | 12 mėn. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 13 PA13250 |
| Gamintojo prekės serija | Pro Premium |
| Akumuliatoriaus elementų skaičius | 3 |
Jums taip pat gali patikti
DELL Pro Premium 13 PA13250 266V 1026624096
1807,72 € su PVM