DELL Pro Max 16 MC16250 285H 1026586983/1
2844,85 € su PVM
Kaina su PVM
Likutis: 5 vnt.
Pirkimas Išsimokėtinai
Gaukite prekę dabar, o mokėkite dalimis. Pasirinkite patogiausią būdą atsiskaityti per mūsų partnerius.
Galimas atsiėmimas salone, Vilniuje
DPD pristatymas visoje Lietuvoje per 1-4 d.d.
2 metų garantija visoms prekėms
Pirkimas išsimokėtinai
Techninės Specifikacijos
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer | Dell |
| Paper/Pasteboard | 571 g |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Gross weight | 2.161 kg |
| TI weight (kg) | 0.25 kg |
| Gross depth (mm) | 494 mm |
| Gross width (mm) | 82 mm |
| Gross height (mm) | 315 mm |
| Volume (m3) | 0.01276002 m³ |
| Net weight | 1.59 kg |
| Tare weight (kg) | 0.571 kg |
| Palette Qty | 68 dalių |
| Vidinės atminties tipas | DDR5 |
| Vidinė atmintis | 16 GB |
| Diskrečiosios grafikos adapterio tipas | NVIDIA RTX PRO 2000 Blackwell |
| Procesoriaus branduoliai | 16 |
| Stacionaraus disko talpa | 512 GB |
| HD tipas | FHD+ |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Procesoriaus paspartinimo dažnis | 5.4 GHz |
| Procesorius | Intel Core Ultra 9 |
| Jutiklinis ekranas | No |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Pro |
| „Bluetooth“ | Yes |
| Klaviatūros apšvietimas | Yes |
| Bendroji laikmenos talpa | 512 GB |
| Įstrižainė | 16 col. |
| Klaviatūros kalba | English |
| Atminties taktinis dažnis | 5600 MHz |
| Pirštų antspaudų skaitytuvas | Yes |
| „Bluetooth“ versija | 5.4 |
| „SmartCard“ lizdas | Yes |
| Laikmena | SSD |
| Procesoriaus modelis | 285H |
| Baterijos garantija | 12 mėn. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Max 16 MC16250 |
| Gamintojo prekės serija | Pro |
| Diskrečiosios grafikos adapterio atmintis | 8 GB |
| Diskrečiosios grafikos atminties tipas | GDDR7 |
| Atminties išdėstymas (lizdai x dydis) | 1×16 GB |
Jums taip pat gali patikti
DELL Pro Max 16 MC16250 285H 1026586983/1
2844,85 € su PVM