Dell Alienware 16X Aurora 16 WQXGA Ultra 9 275HX/64GB/4TB/NVIDIA GF RTX 5070 8GB/Win11 Pro/ENG Backlit kbd/3Y Basic Onsite Warranty
3785,91 € su PVM
Kaina su PVM
Likutis: 5 vnt.
Pirkimas Išsimokėtinai
Gaukite prekę dabar, o mokėkite dalimis. Pasirinkite patogiausią būdą atsiskaityti per mūsų partnerius.
Galimas atsiėmimas salone, Vilniuje
DPD pristatymas visoje Lietuvoje per 1-4 d.d.
2 metų garantija visoms prekėms
Pirkimas išsimokėtinai
Techninės Specifikacijos
| Gross depth (mm) | 555.00 mm |
| Gross height (mm) | 346.00 mm |
| Gross weight | 4.13 kg |
| Gross width (mm) | 76.00 mm |
| Net weight | 2.61 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Palette Qty | 59.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 1385.00 g |
| Plastic (No PET) | 135.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.52 kg |
| TI weight (kg) | 0.34 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer | Dell |
| Įstrižainė | 16 col. |
| Vidinės atminties tipas | DDR5 |
| Diskrečiosios grafikos adapterio tipas | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Procesoriaus branduoliai | 24 |
| HD tipas | WQXGA |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11be |
| Procesorius | Intel Core Ultra 9 |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Pro |
| Diskrečiosios grafikos atminties tipas | GDDR7 |
| Klaviatūros kalba | English |
| Pirštų antspaudų skaitytuvas | No |
| Laikmena | SSD |
| Procesoriaus modelis | 275HX |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 16X Aurora AC16251 |
| Gamintojo prekės serija | Alienware |
| Procesoriaus paspartinimo dažnis | 5.4 GHz |
| Procesoriaus dažnis | 2.1 GHz |
| Ekranas | 2560 x 1600 pikseliai |
| Baterijos garantija | 12 mėn. |
| Atminties taktinis dažnis | 5600 MHz |
| Vidinė atmintis | 64 GB |
| Stacionaraus disko talpa | 4000 GB |
| Bendroji laikmenos talpa | 4000 (2x2TB) GB |
| Diskrečiosios grafikos adapterio atmintis | 8 GB |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Jutiklinis ekranas | No |
| „Bluetooth“ | Yes |
| Klaviatūros apšvietimas | Yes |
| Akumuliatoriaus elementų skaičius | 6 |
| Akumuliatoriaus talpa (vat. val.) | 96 Wh |
| Standžiojo disko sąsaja | M.2 PCIe NVMe SSD |
| Atminties išdėstymas (lizdai x dydis) | 2×32 GB |
Jums taip pat gali patikti
Dell Alienware 16X Aurora 16 WQXGA Ultra 9 275HX/64GB/4TB/NVIDIA GF RTX 5070 8GB/Win11 Pro/ENG Backlit kbd/3Y Basic Onsite Warranty
3785,91 € su PVM