DEEPCOOL MACUBE 110 R-MACUBE110-BKNGM1N-G-1
48,53 € su PVM
Kaina su PVM
Likutis: 5 vnt.
Pirkimas Išsimokėtinai
Gaukite prekę dabar, o mokėkite dalimis. Pasirinkite patogiausią būdą atsiskaityti per mūsų partnerius.
Galimas atsiėmimas salone, Vilniuje
DPD pristatymas visoje Lietuvoje per 1-4 d.d.
2 metų garantija visoms prekėms
Pirkimas išsimokėtinai
Techninės Specifikacijos
| Gross depth (mm) | 475 mm |
| Gross height (mm) | 475 mm |
| Gross weight | 6.6 kg |
| Gross width (mm) | 295 mm |
| Net weight | 5.5 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.10 kg |
| Volume (m3) | 0.066559375 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MACUBE 110 |
| Dydžio formatas | mATX |
| Maitinimo tipas | ATX PS2 (Length less than 170mm) |
| Gaminio spalva | Black |
| Maitinimas adapteris pridėtas | No |
| Išplėtimo lizdai | 4 |
| I/O prievadai | USB3.0x2; Audiox1 |
| Disko skyriai | 3.5" Drive Bays: 2; 2.5" Drive Bays: 2 |
| Įmontuotas ventiliatorius gale | 1×120mm DC fan |
| Kabelio valdymas | Yes |
| Skysčio atvėsinimo galimybė | Yes |
| Matmenys (P x G x A) | 400 x 225 x 431 mm |
| Aušinimas | Yes |
| Medžiaga | ABS+SPCC+Tempered Glass |
| Maksimalus CPU aušintuvo aukštis | 16.5 cm |
| Pasirenkami ventiliatoriai | Front: 120mm×3/140mm×2; Top: 120mm×2/140mm×2 |
| Kitos savybės | Support up to six 120mm or four 140mm cooling fans; Support radiators up to 280mm on top and in front; Adjustable GPU holder included; Removable drive cage |
| Palette Qty | 26 dalių |
| Producer | Deepcool |
Jums taip pat gali patikti
DEEPCOOL MACUBE 110 R-MACUBE110-BKNGM1N-G-1
48,53 € su PVM