Deepcool | Full Tower Gaming Case | CH780 | Side window | Black | ATX+ | Power supply included No | ATX PS2
Deepcool — korpusas. Full Tower Gaming Case, CH780, Side window. 24 mėn. garantija, nemokamas pristatymas Lietuvoje.
Kaina su PVM
Pirkimas Išsimokėtinai
Gaukite prekę dabar, o mokėkite dalimis. Pasirinkite patogiausią būdą atsiskaityti per mūsų partnerius.
Galimas atsiėmimas salone, Vilniuje
Pristatymas visoje Lietuvoje per 1-4 d.d.
2 metų garantija visoms prekėms
Pirkimas išsimokėtinai
Produkto Aprašymas
Deepcool — korpusas (Korpusai), kuris apsaugo jūsų kompiuterio komponentus.
Pagrindinės savybės: Full Tower Gaming Case; CH780; Side window; Black; ATX+; Power supply included No; ATX PS2.
Šiuo metu gaminys yra prieinamas už 169,53 €.
Užsakę iš Variantai, gausite 24 mėnesių garantiją, nemokamą pristatymą visoje Lietuvoje ir profesionalų aptarnavimą. Turite klausimų? Susisiekite telefonu +370 602 25858 arba el. paštu info@variantai.lt.
Techninės Specifikacijos
| Gross depth (mm) | 520.00 mm |
| Gross height (mm) | 510.00 mm |
| Gross weight | 8.00 kg |
| Gross width (mm) | 300.00 mm |
| Net weight | 7.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 700.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.80 kg |
| Volume (m3) | 0.08 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 24 dalių |
| Dydžio formatas | ATX+ |
| Maitinimo tipas | ATX PS2 |
| Išplėtimo lizdai | 3 |
| Gaminio spalva | Black |
| Maitinimas adapteris pridėtas | No |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CH780 |
| Gamintojo prekės serija | Full Tower Gaming Case |
| Disko skyriai | 2 x 3.5"; 2+1 x 2.5" |
| Šoninis langas | Yes |
| Producer | Deepcool |
Jums taip pat gali patikti