DEEPCOOL CG580 4F R-CG580-BKADA4-G-1
103,70 € su PVM
Kaina su PVM
Likutis: 5 vnt.
Pirkimas Išsimokėtinai
Gaukite prekę dabar, o mokėkite dalimis. Pasirinkite patogiausią būdą atsiskaityti per mūsų partnerius.
Galimas atsiėmimas salone, Vilniuje
DPD pristatymas visoje Lietuvoje per 1-4 d.d.
2 metų garantija visoms prekėms
Pirkimas išsimokėtinai
Techninės Specifikacijos
| Gross depth (mm) | 400.00 mm |
| Gross height (mm) | 300.00 mm |
| Gross weight | 4.10 kg |
| Gross width (mm) | 350.00 mm |
| Net weight | 3.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 450.00 g |
| Plastic (No PET) | 150.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.60 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Deepcool |
| Palette Qty | 21 dalių |
| Dydžio formatas | Mid Tower |
| Maitinimo tipas | ATX PS2 |
| Išplėtimo lizdai | 7 |
| Gaminio spalva | Black |
| Maitinimas adapteris pridėtas | No |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CG580 4F |
Jums taip pat gali patikti
DEEPCOOL CG580 4F R-CG580-BKADA4-G-1
103,70 € su PVM