DEEPCOOL CC560 V2 LIMITED R-CC560-BKNAA0-G-2
34,92 € su PVM
Kaina su PVM
Likutis: 1 vnt.
Pirkimas Išsimokėtinai
Gaukite prekę dabar, o mokėkite dalimis. Pasirinkite patogiausią būdą atsiskaityti per mūsų partnerius.
Galimas atsiėmimas salone, Vilniuje
DPD pristatymas visoje Lietuvoje per 1-4 d.d.
2 metų garantija visoms prekėms
Pirkimas išsimokėtinai
Techninės Specifikacijos
| Gross depth (mm) | 460.00 mm |
| Gross height (mm) | 520.00 mm |
| Gross weight | 7.25 kg |
| Gross width (mm) | 280.00 mm |
| Net weight | 5.25 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 1700.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| Volume (m3) | 0.07 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 24 dalių |
| Producer | Deepcool |
| Dydžio formatas | Mid Tower |
| Maitinimo tipas | ATX |
| Gaminio spalva | Black |
| Maitinimas adapteris pridėtas | No |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CC560 V2 LIMITED |
Jums taip pat gali patikti
DEEPCOOL CC560 V2 LIMITED R-CC560-BKNAA0-G-2
34,92 € su PVM