DEEPCOOL Micro-ATX CASE CC360 R-CC360-BKAPM3-G-1
Kaina su PVM
Pirkimas Išsimokėtinai
Gaukite prekę dabar, o mokėkite dalimis. Pasirinkite patogiausią būdą atsiskaityti per mūsų partnerius.
Galimas atsiėmimas salone, Vilniuje
DPD pristatymas visoje Lietuvoje per 1-4 d.d.
2 metų garantija visoms prekėms
Pirkimas išsimokėtinai
Techninės Specifikacijos
| Gross depth (mm) | 515.00 mm |
| Gross height (mm) | 483.00 mm |
| Gross weight | 3.90 kg |
| Gross width (mm) | 268.00 mm |
| Net weight | 1.90 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 1500.00 g |
| Plastic (No PET) | 500.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| Volume (m3) | 0.07 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 24 dalių |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CC360 |
| Dydžio formatas | Mini-ITX / Micro-ATX |
| Maitinimo tipas | ATX PS2 (maximum length: 160mm) |
| Gaminio spalva | Black |
| Išplėtimo lizdai | 4 |
| I/O prievadai | 1x USB3.0, 1x USB2.0, 1x Audio |
| Disko skyriai | 2x 3.5" ; 2+1x 2.5" |
| Įmontuotas ventiliatorius gale | 1×120mm |
| Matmenys (P x G x A) | 215 x 418 x 431 mm |
| Medžiaga | ABS+SPCC+Tempered Glass |
| Maksimalus CPU aušintuvo aukštis | 16.5 cm |
| Pasirenkami ventiliatoriai | Front: 3×120 / 2×140mm Top: 2×120 / 2×140mm Rear: 1×120mm PSU Shrouded: 2×120mm |
| Kitos savybės | The DeepCool CC360 ARGB Micro-ATX case offers outstanding value with spacious component compatibility, a crystal-clear tempered glass window, and a total of three pre-installed ARGB fans that get any build started right |
| Gamintojo prekės serija | Micro-ATX CASE |
| Maitinimas adapteris pridėtas | No |
| Producer | Deepcool |
Jums taip pat gali patikti