DEEPCOOL MATREXX 30 DP-MATX-MATREXX30
32,96 € su PVM
Kaina su PVM
Likutis: 5 vnt.
Pirkimas Išsimokėtinai
Gaukite prekę dabar, o mokėkite dalimis. Pasirinkite patogiausią būdą atsiskaityti per mūsų partnerius.
Galimas atsiėmimas salone, Vilniuje
DPD pristatymas visoje Lietuvoje per 1-4 d.d.
2 metų garantija visoms prekėms
Pirkimas išsimokėtinai
Techninės Specifikacijos
| Gross depth (mm) | 425 mm |
| Gross height (mm) | 470 mm |
| Gross weight | 4.4, 4.4 kg |
| Gross width (mm) | 240.00 mm |
| Net weight | 3.7, 3.7 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 600.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.70 kg |
| Volume (m3) | 0.04794 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Dydžio formatas | Micro ATX |
| Išplėtimo lizdai | 4 |
| Maitinimas adapteris pridėtas | No |
| Disko skyriai | 1 x 5.25"; 3 x 3.5"; 2 x 2.5"; |
| Šoninis langas | Yes |
| Medžiaga | ABS+SPCC (Steel panel thickness: 0.5mm) Tempered Glass side panel (thickness: 3mm |
| Maitinimo tipas | ATX PS2 (Length less than 170mm) |
| I/O prievadai | USB2.0×1, USB3.0×1, Audio×1, Mic×1 |
| Matmenys (P x G x A) | 405.8×193×378.2 mm |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MATREXX 30 |
| Palette Qty | 36 dalių |
| Producer | Deepcool |
Jums taip pat gali patikti
DEEPCOOL MATREXX 30 DP-MATX-MATREXX30
32,96 € su PVM