DEEPCOOL Wave V2 DP-MATX-DPWAVE2
Kaina su PVM
Pirkimas Išsimokėtinai
Gaukite prekę dabar, o mokėkite dalimis. Pasirinkite patogiausią būdą atsiskaityti per mūsų partnerius.
Galimas atsiėmimas salone, Vilniuje
DPD pristatymas visoje Lietuvoje per 1-4 d.d.
2 metų garantija visoms prekėms
Pirkimas išsimokėtinai
Techninės Specifikacijos
| Gross depth (mm) | 395 mm |
| Gross height (mm) | 430 mm |
| Gross weight | 3.6 kg |
| Gross width (mm) | 220 mm |
| Net weight | 3 kg |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.60 kg |
| Volume (m3) | 0.037367 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Dydžio formatas | Micro ATX |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Wave V2 |
| Kitos savybės | Classic MATX case with elegant front panel design. 1x USB 3.0 + 2x USB 2.0 ports. All-black painted interior with 0.5 mm-thick panels. Accommodates graphic cards with a length of up to 320 mm. Support cable management. |
| Palaikomos pagrindinės plokštės formos faktorius | MATX/MINI-ITX |
| Medžiaga | SPCC+PLASTIC (ABS) (Panel thickness: 0.5mm) |
| I/O prievadai | 1×USB3.0/2×USB2.0/Audio×1/Mic×1 |
| Pasirenkami ventiliatoriai | Optional: Front: 1×120mm fan side: 1×120mm, Rear: 1×80/90mm |
| Suderinamumas | CPU Cooler Compatibility 145mm height /Liquid Cooler: 120mm at front. VGA Compatibility 320mm |
| Išorinių kaupiklių skyriai | 1 x 5.25" Drive Bay. 1 x 3.5" Drive Bay |
| Išplėtimo lizdai | 4 |
| Gaminio spalva | Black |
| Maitinimas adapteris pridėtas | No |
| Vidinių diskų skyriai | 2 x 3.5" Drive Bays. 3 x 2.5" Drive Bays |
| Šoninis langas | No |
| Palette Qty | 23 dalių |
| Producer | Deepcool |
Jums taip pat gali patikti