DEEPCOOL MATREXX 55 MESH DP-ATX-MATREXX55-MESH
48,92 € su PVM
Kaina su PVM
Likutis: 5 vnt.
Pirkimas Išsimokėtinai
Gaukite prekę dabar, o mokėkite dalimis. Pasirinkite patogiausią būdą atsiskaityti per mūsų partnerius.
Galimas atsiėmimas salone, Vilniuje
DPD pristatymas visoje Lietuvoje per 1-4 d.d.
2 metų garantija visoms prekėms
Pirkimas išsimokėtinai
Techninės Specifikacijos
| Gross depth (mm) | 525 mm |
| Gross height (mm) | 515 mm |
| Gross weight | 7.7 kg |
| Gross width (mm) | 275 mm |
| Net weight | 6.7 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Volume (m3) | 0.074353125 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Dydžio formatas | E-ATX |
| Maitinimo tipas | ATX PS2 (Length less than 170mm) |
| Gaminio spalva | Black |
| Maitinimas adapteris pridėtas | No |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MATREXX 55 MESH |
| Šoninis langas | Yes |
| Išplėtimo lizdai | 7 |
| Disko skyriai | 2x 3.5", 4x 2.5" |
| I/O prievadai | USB2.0×2, USB3.0×1, Audio×1, Mic×1 |
| Paper/Pasteboard | 800 g |
| Plastic (No PET) | 200 g |
| Palette Qty | 23 dalių |
| Producer | Deepcool |
Jums taip pat gali patikti
DEEPCOOL MATREXX 55 MESH DP-ATX-MATREXX55-MESH
48,92 € su PVM