DEEPCOOL CH270 DIGITAL R-CH270-BKNDM0-G-1
79,63 € su PVM
Kaina su PVM
Likutis: 5 vnt.
Pirkimas Išsimokėtinai
Gaukite prekę dabar, o mokėkite dalimis. Pasirinkite patogiausią būdą atsiskaityti per mūsų partnerius.
Galimas atsiėmimas salone, Vilniuje
DPD pristatymas visoje Lietuvoje per 1-4 d.d.
2 metų garantija visoms prekėms
Pirkimas išsimokėtinai
Techninės Specifikacijos
| Gross depth (mm) | 300.00 mm |
| Gross height (mm) | 500.00 mm |
| Gross weight | 6.80 kg |
| Gross width (mm) | 240.00 mm |
| Net weight | 5.80 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Deepcool |
| Palette Qty | 24 dalių |
| Dydžio formatas | Mini-Tower |
| Išplėtimo lizdai | 4 |
| Gaminio spalva | Black |
| Maitinimas adapteris pridėtas | No |
| Suderinamumas | Mini-ITX/Micro-ATX/Micro-ATX (Rear Connector) |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CH270 DIGITAL |
| Disko skyriai | 1 x 3.5", 1 x 2.5" |
| Maitinimo tipas | ATX PS2 |
Jums taip pat gali patikti
DEEPCOOL CH270 DIGITAL R-CH270-BKNDM0-G-1
79,63 € su PVM