DEEPCOOL CH260 R-CH260-BKNGM0-G-1
63,03 € su PVM
Kaina su PVM
Likutis: 5 vnt.
Pirkimas Išsimokėtinai
Gaukite prekę dabar, o mokėkite dalimis. Pasirinkite patogiausią būdą atsiskaityti per mūsų partnerius.
Galimas atsiėmimas salone, Vilniuje
DPD pristatymas visoje Lietuvoje per 1-4 d.d.
2 metų garantija visoms prekėms
Pirkimas išsimokėtinai
Techninės Specifikacijos
| Gross depth (mm) | 490.00 mm |
| Gross height (mm) | 300.00 mm |
| Gross weight | 5.89 kg |
| Gross width (mm) | 385.00 mm |
| Net weight | 5.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 472.00 g |
| Plastic (No PET) | 118.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.59 kg |
| Volume (m3) | 0.06 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Deepcool |
| Palette Qty | 30 dalių |
| Dydžio formatas | ITX |
| Maitinimas adapteris pridėtas | No |
| Suderinamumas | Mini-ITX/Micro-ATX/Micro-ATX |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CH260 |
| Gaminio spalva | Black |
Jums taip pat gali patikti
DEEPCOOL CH260 R-CH260-BKNGM0-G-1
63,03 € su PVM