DEEPCOOL Case CH160 Plus R-CH160-BKNGM0-G
56,02 € su PVM
Kaina su PVM
Likutis: 5 vnt.
Pirkimas Išsimokėtinai
Gaukite prekę dabar, o mokėkite dalimis. Pasirinkite patogiausią būdą atsiskaityti per mūsų partnerius.
Galimas atsiėmimas salone, Vilniuje
DPD pristatymas visoje Lietuvoje per 1-4 d.d.
2 metų garantija visoms prekėms
Pirkimas išsimokėtinai
Techninės Specifikacijos
| Gross depth (mm) | 336.00 mm |
| Gross height (mm) | 284.00 mm |
| Gross weight | 3.80 kg |
| Gross width (mm) | 200.00 mm |
| Net weight | 3.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Deepcool |
| Palette Qty | 45 dalių |
| Dydžio formatas | Mini-ITX |
| Išplėtimo lizdai | 4 |
| Gaminio spalva | Black |
| Maitinimas adapteris pridėtas | No |
| Suderinamumas | Mini-ITX/Micro-ATX |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CH160 Plus |
| Gamintojo prekės serija | Case |
| Disko skyriai | 1 x 3.5", 1+1 x 2.5" |
Jums taip pat gali patikti
DEEPCOOL Case CH160 Plus R-CH160-BKNGM0-G
56,02 € su PVM