Asus Vivobook S 16 M3607HA-SH080W | Matte Gray | 16 ” | OLED | FHD | 1920 x 1200 pixels | Glossy | AMD Ryzen 7 | 260 | 16 GB | DDR5 | Solid-state drive capacity 1000 GB | AMD Radeon Graphics | Windows 11 Home | 802.11ax | Bluetooth version 5.3 | Keyboard language US international | Keyboard backlit | Warranty 24 month(s) | Battery warranty 12 month(s)
Kaina su PVM
Pirkimas Išsimokėtinai
Galimas atsiėmimas salone, Vilniuje
DPD pristatymas visoje Lietuvoje per 1-4 d.d.
2 metų garantija visoms prekėms
Pirkimas išsimokėtinai
Techninės Specifikacijos
| Gross depth (mm) | 360.00 mm |
| Gross height (mm) | 70.00 mm |
| Gross weight | 2.00 kg |
| Gross width (mm) | 240.00 mm |
| Net weight | 1.70 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 260.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| TI weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer | Asus |
| Ryškumas | 300 cd/m² |
| Įstrižainė | 16 col. |
| Ekrano paviršius | Glossy |
| Vidinės atminties tipas | DDR5 |
| Gaminio spalva | Matte Gray |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| HD tipas | FHD |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11ax |
| Ekrano grafikos adapterio modelis | AMD Radeon Graphics |
| Procesorius | AMD Ryzen 7 |
| Kamera | FHD camera with IR function to support Windows Hello ; With privacy shutter |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Home |
| Klaviatūros kalba | US international |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| „Bluetooth“ versija | 5.3 |
| Laikmena | SSD |
| Procesoriaus modelis | 260 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | S 16 M3607HA-SH080W |
| Gamintojo prekės serija | Vivobook |
| Procesoriaus paspartinimo dažnis | 5.1 GHz |
| Procesoriaus dažnis | 3.8 GHz |