Apple MacBook Air 13″ Apple M5 10C CPU, 8C GPU/16GB/512GB SSD/Starlight/INT | Apple
Kaina su PVM
Likutis: 5 vnt.
Pirkimas Išsimokėtinai
Galimas atsiėmimas salone, Vilniuje
DPD pristatymas visoje Lietuvoje per 1-4 d.d.
2 metų garantija visoms prekėms
Pirkimas išsimokėtinai
Techninės Specifikacijos
| Gross depth (mm) | 55.00 mm |
| Gross height (mm) | 334.00 mm |
| Gross weight | 3.22 kg |
| Gross width (mm) | 243.00 mm |
| Net weight | 2.72 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 450.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| TI weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer | Apple |
| Palette Qty | 311 dalių |
| Ekranas | 2560 x 1664 pikseliai |
| Procesorius | Apple M5 |
| Įdiegta operacinė sistema | macOS |
| Klaviatūros apšvietimas | Yes |
| Bendroji laikmenos talpa | 512 GB |
| Įstrižainė | 13.6 col. |
| Klaviatūros kalba | International English |
| Laikmena | SSD |
| Gamintojo prekės serija | MacBook |
| Vidinė atmintis | 16 GB |
| Gaminio spalva | Starlight |
| Stacionaraus disko talpa | 512 GB |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11b/g/n |
| Ekrano grafikos adapterio modelis | Apple M5 chip 10-core CPU/8-core GPU |
| „Bluetooth“ versija | 6 |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Jutiklinis ekranas | No |
| „Bluetooth“ | Yes |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Air |
Jums taip pat gali patikti
Dell | Plus 16 | Ice Blue | 16 ” | 2.5K | 2560 x 1600 pixels | Anti-glare | Intel Core Ultra 7 | 256V | 16 GB | LPDDR5X | Solid-state drive capacity 512 GB | Intel Arc Graphics | Windows 11 Pro | 802.11be | Keyboard language English | Keyboard backlit | Warranty 36 month(s) | Battery warranty 12 month(s)